Dzisiaj (piątek, 5 września) na ciechanowskim osiedlu Słoneczne (Krubin) doszło do wycieku gazu. Na szczęście nikt nie ucierpiał.
Jak poinformował nas bryg. Radosław Osiecki, zastępca komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Ciechanowie – na ul. Krubińskiej podczas kładzenia światłowodu uszkodzona została sieć gazowa. Ewakuowano mieszkańców pobliskiego bloku i odcięto dopływ gazu.
Służby gazownicze zabezpieczyły uszkodzone miejsce. W akcji wzięły udział trzy zastępy Straży Pożarnej.
red


