WYPILI, POJECHALI I WPADLI

Pijani kierowcy wyeliminowani z ruchu. Każdy z nich to ogromne zagrożenie na drodze. Nietrzeźwy kierowca to potencjalny sprawca niebezpiecznego zdarzenia na drodze. Wiedzą o tym doskonale ciechanowscy policjanci, którzy codziennie prowadzą liczne kontrole trzeźwości zmotoryzowanych. W miniony weekend na terenie powiatu ciechanowskiego funkcjonariusze zatrzymali dwie osoby, które kierowały po alkoholu. Nie ma i nie może być przyzwolenia na takie nieodpowiedzialne zachowanie na drodze.

W dniu 20 stycznia 2020 roku w Ciechanowie na ul. Gostkowskiej funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli pojazd marki Citroen. Jak się okazało kierowca pojazdu 24 – letni mieszkaniec Ciechanowa miał ponad pół promila alkoholu w organizmie.

Drugi nietrzeźwy kierujący został zatrzymany w Ciechanowie na ul. Niechodzkiej. Kierujący samochodem marki VW Polo 40 – letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego miał w organizmie ponad półtora promila.

Apelujemy do kierowców aby pamiętali, że na drodze jesteśmy odpowiedzialni za zdrowie i życie ludzkie. Dlatego nie warto ryzykować, a w drogę zawsze ruszać trzeźwym – podkom. Ewa Brzezińska, KPP Ciechanów.