Z wikariatu w Ciechanowie na probostwo w Gozdowie

Ks. dr Sebastian Krupniewski obecny wikariusz parafii pw. Matki Bożej Fatimskiej w Ciechanowie, z dniem 1 lipca został przez biskupa płockiego Szymona Stułkowskiego mianowany proboszczem parafii pw. Wszystkich Świętych w Gozdowie.

Ks. Sebastian Krupniewski wikariuszem w ciechanowskiej parafii został w maju 2021 r. Wcześniej tę funkcję pełnił m.in. w: parafii pw. św. Wojciecha w Raciążu, parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Dobrzyniu n. Wisłą, parafii pw. św. Bartłomieja w Płocku.

W powiecie ciechanowskim wikariusze zmienią się w Sońsku, gdzie ks. Wojciech Nikodymczuk, dotychczasowy wikariusz parafii pw. św. Wita, Modesta i Krescencji, został mianowany wikariuszem parafii pw. św. Maksymiliana Kolbego w Nowym Dworze Mazowieckim (Modlin Stary), a jego miejsce zajmie  Krzysztof Załęski, dotychczasowy wikariusz parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Tłuchowie oraz w Ciechanowie w parafii pw. św. Tekli. Obecny wikariusz, ks. Radosław Wiśniewski otrzymał nominację na wikariusza parafii pw. św. Józefa w Pułtusku. W ciechanowskiej parafii zastąpi go ks. Bartosz Rogowicz, dotychczasowy wikariusz parafii pw. św. Józefa w Pułtusku.

red

Fot. FB Parafia pw. Matki Bożej Fatimskiej w Ciechanowie/Ks. dr Sebastian Krupniewski – pierwszy z prawej