Zaginął w Sylwestra. Dziś odnaleziono jego zwłoki

Niestety. Po trzech dniach poszukiwań 23-letniego mieszkańca Konopek, pow. mławski, który zaginął w nocy sylwestrową, dzisiaj (niedziela, 3 stycznia) znaleziono jego ciało. – W poszukiwaniach młodego mężczyzny przez trzy dni codziennie brało udział kilkaset osób poinformowała Komenda Wojewódzka Policji w Radomiu.

– Natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia o zaginięciu policjanci podjęli akcję poszukiwawczą, w której czynnie uczestniczyli funkcjonariusze z  Mławy, Warszawy, Płocka, Olsztyna i Radomia, pomagali im strażacy z Państwowej Straży Pożarnej, Ochotniczej Straży Pożarnej, a przede wszystkim lokalna społeczność. Przeczesywano miejsce gdzie ostatnio przebywał młody mężczyzna. Rozległy trudno dostępny teren sprawdzony został przy wykorzystaniu śmigłowca, dronów i psów służbowych. – informuje KWP Radom. – Dzisiaj w trakcie prowadzonych kolejny dzień poszukiwań ujawniono ciało młodego mężczyzny, zaginionego 23-letniego Jakuba . Znajdowało się ono na podmokłym terenie około 1 km od miejsca  z którego wyszedł w noc sylwestrową.

Na miejscu czynności wykonywane są pod nadzorem prokuratora. Sekcja zwłok pozwoli na dokładne ustalenie czasu i przyczyny śmierci. – Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w poszukiwania młodego mężczyzny – czytamy w policyjnym komunikacie.

Red

Fot. Maciej Zagroba