Zaginęła 44-letnia ciechanowianka

Ciechanowscy policjanci prowadzą poszukiwania 44 letniej Joanny W., która 30 czerwca 2020 r. ostatni raz kontaktowała się z  rodziną o godz. 13:00. Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania i nie nawiązała żadnego kontaktu z bliskimi.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu kobiety, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie pod numerem 23 673-12-00 oraz z najbliższą jednostką na terenie całego kraju. 

W dniu zaginięcia ubrana była w sukienkę koloru czerwonego z krótkimi rękawami o długości do kolan, klapki typu “japonki” koloru biało-fioletowego. RYSOPIS : wzrost ok. 158 cm, średnia budowa ciała,  włosy  krótkie (na jeża) koloru ciemnobrązowego z pasami siwizny, oczy koloru  brązowego, uzębienia – niepełne widoczne ubytki. uszy – średnie, nos – średni prosty.

 Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej proszone są o pilny kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie tel. 23 673-12-00  lub z najbliższą jednostką Policji telefon 112

podkom. Ewa Brzezińska