Zawiesili działalność. Chcą pomagać w walce z koronawirusem

Ciechanowski Ruch Narodowy i lokalny sztab wyborczy Krzysztofa Bosaka – kandydata na prezydenta RP – zaoferowali prezydentowi Ciechanowa Krzysztofowi Kosińskiemu pomoc w związku z zagrożeniem koronawirusem.

Poinformował o tym wczoraj (poniedziałek, 16 marca) prezes RN w Ciechanowie Krzysztof Sękowski.

Oto treść listu skierowanego do prezydenta Ciechanowa”:

„Ciechanów, 16 marca 2020

Szanowny Pan Krzysztof Kosiński, Prezydent Miasta Ciechanów

Krzysztof Bosak – Kandydat na Prezydenta RP w związku z  zagrożeniem epidemiologicznym zakażenia koronowirusem COVID-19 podjął decyzję o czasowym zawieszeniu działania sztabów wyborczych na wszystkich szczeblach.

Kierownictwo i członkowie Ruchu Narodowego uznali, że w obecnej sytuacji wszelkie siły należy skierować do działań związanych z ograniczaniem rozprzestrzeniania się i zwalczania zagrożenia epidemiologicznego.

W związku z powyższym w imieniu ciechanowskich struktur Ruchu Narodowego oraz wolontariuszy miejscowego Sztabu Wyborczego deklaruję gotowość do podejmowania działań wskazanych przez Pana Prezydenta. Jesteśmy do dyspozycji chociażby w zakresie pomocy w zapewnieniu dostaw żywności czy załatwiania innych spraw osób objętych kwarantanną, jak również osób starszych, samotnych czy chorych.

Oddajemy do dyspozycji Pana Prezydenta oraz podległych Panu jednostek i służb potencjał naszych członków i wolontariuszy.”

Fot. pixabay.com