Zbiórka na odbudowę spalonej stolarni

Na stronie pomagam.pl trwa zbiórka pieniędzy na pomoc dla mieszkańca Gąsek, w gminie Ciechanów, któremu pożar zniszczył stolarnię. – Doszczętnie spłonął cały warsztat wraz z zakupionymi maszynami. W jednej chwili miejsce pracy zamieniło się w pogorzelisko a możliwość wykonania dalszej pracy w koszmar – czytamy na pomagam.pl.

Wpłaty można dokonać tutaj: https://pomagam.pl/pozarstolarni?fbclid=IwAR12HiS4C_oQ-GFTB33dZlt9p-HMv6PdP76pa4aCn0daxUxt5BcNWAc6EA8

– Ponad dziesięć lat temu założył stolarnię. Wielu z nas miało możliwość korzystania z jego usług. Swoją pracę wykonywał starannie, uczciwie i w wyznaczonym terminie. Dbał, aby zlecenia wykonane były profesjonalnie, według wskazówek klienta oraz za uczciwą cenę. Od początku inwestował w coraz lepszy sprzęt stolarski, aby móc jeszcze precyzyjniej i dokładniej wykonywać zamówienia – piszą organizatorzy zbiórki. – Jednak los tragicznie potraktował rodzinę, której warsztat był głównym źródłem utrzymania. 16 kwietnia wybuchł pożar na terenie stolarni. Doszczętnie spłonął cały warsztat wraz z zakupionymi maszynami. W jednej chwili miejsce pracy zamieniło się w pogorzelisko a możliwość wykonania dalszej pracy w koszmar.

– Osoby, które znają rodzinę oraz ci, którzy chcieliby pomóc w odbudowie stolarni prosimy o wpłatę pieniędzy na konto założone przez sąsiadów i znajomych, rodziny wystawionej na ciężką próbę przetrwania – czytamy.

O pożarze informowaliśmy tutaj: https://www.ciechtivi.pl/grozny-pozar-w-gaskach/