Zderzenie z łosiem, dziesięć kolizji, sześciu pijanych

Dwie osoby zostały ranne po tym, gdy w Bardonkach na drodze Ciechanów – Sońsk wbiegł na jezdnię łoś.

Ponadto w czasie ostatniego weekendu ciechanowscy policjanci interweniowali w 10 kolizjach (m.in. w rejonie budowanego przejazdu kolejowego w Pawłowie, gdzie zderzyły się motocykl i auto, powstał tam potężny korek, [yframe url=’http://www.youtube.com/watch?v=7Qz3i-wBpZ0′]ponieważ przed przejazdem kolejowym w kierunku Ciechanowa ruch wciąż odbywa się jednym pasem), zatrzymali 14 dowodów rejestracyjnych, ukarali mandatami 69 kierujących.

Policjanci zatrzymali także sześciu nietrzeźwych rowerzystów. Niechlubny „rekordzista” miał 3,44 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

* o wypadku w Bardonkach w:

Do wypadku doszło w niedzielę 18 sierpnia ok., 21.20. – W łosia uderzył rover 75 kierowany przez 23-letniego ciechanowianina – relacjonuje rzecznik ciechanowskiej policji podinspektor Leszek Goździewski. – Kierujący stracił panowanie nad autem i uderzył  w jadący z naprzeciwka volkswagen passat.

Obydwa samochody wpadły do przydrożnego rowu. – Kierujący roverem 23-latek z ciężkimi obrażeniami ciała trafił do szpitala – informuje rzecznik Goździewski. – Jechał sam. Kierowca Passata ma rozcięty łuk brwiowy. Pasażerowie Passata:  26-letnia kobieta oraz dzieci : chłopiec w wieku 4 lat i dziewczynka 10 miesięcy nie doznali żadnych obrażeń.

Łoś nie przeżył zderzenia.

a