Pada śnieg, na drogach trudne warunki jazdy. – Zima nie śpi i my też nie śpimy – relacjonuje dzisiaj (wtorek, 30 grudnia) w mediach społecznościowych Mariola Kołakowska, wójt gminy Regimin.
– Od rana odśnieżamy! — robimy co się da, żeby było przejezdnie i bezpiecznie. Jeśli gdzieś jest jeszcze biało — spokojnie, dotrzemy. Proszę tylko o cierpliwość i ostrożność na drogach – dodaje pani wójt.
red
Fot. FB Mariola Kołakowska


