Złodziej, pośrednik i kupiec. Teraz grozi im po 5 lat więzienia

-Kryminalni z ciechanowskiej policji zatrzymali złodzieja agregatora prądotwórczego – informuje podkom. Ewa Brzezińska z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie.

-Policjanci dzięki zebranym dowodom w tej sprawie udowodnili zatrzymanemu mężczyźnie kradzież mienia. Odpowiedzi nie uniknie również mężczyzna, który pomógł w sprzedaży oraz ten co kupił ukradziony sprzęt. Za te przestępstwa może grozić do 5 lat pozbawienia wolności – informuje podkom. Brzezińska.

Do zdarzenia doszło 1 kwietnia. Z jednej z prywatnych posesji w Ciechanowie skradziono agregat prądotwórczy o wartości ponad 4 tys. zł.  Ciechanowscy kryminalni bardzo szybko wytypowali i zatrzymali sprawcę kradzieży oraz mężczyznę, który pomagał mu w sprzedaży agregatora. Zatrzymany został również mężczyzna, który kupił ukradziony sprzęt. Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie odzyskali skradzione mienie

-Cała trójka usłyszała już zarzuty. Za kradzież mienia jak również za pomoc w zbyciu kradzionego mienia oraz jego zakup kodeks karny przewiduje do 5 lat pozbawienia wolności – informuje podkom. Ewa Brzezińska.

Fot. OpenClipart-Vectors Pixabay