Zmarł Munindra Perera – znany ciechanowski nauczyciel

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy – był chory na covid-19. Pochodził ze Sri Lanki, studiował w Warszawie, w Ciechanowie znalazł miłość życia i założył rodzinę.

Munindra Perera – dla przyjaciół – Muni – na początku lat 90. XX w. pracował w ciechanowskim szpitalu jako główny dietetyk. Od wielu lat w ciechanowskich szkołach uczył języka angielskiego.

-Z wielkim bólem żegnamy dziś wspaniałego pedagoga i przyjaciela, Muniego Pererę, nauczyciela języka angielskiego, wychowawcę młodzieży, który swoją niezwykłą osobowością, pracą i zaangażowaniem przez 30 lat budował historię naszej szkoły. Zapamiętamy Go jako człowieka ciepłego i nietuzinkowego, na którego życzliwość, pogodny uśmiech i dobre słowo zawsze mogliśmy liczyć. Rodzinie i najbliższym składamy kondolencje i wyrazy współczucia. Trudno sobie wyobrazić naszą szkołę bez Ciebie, Muni… – czytamy na profilu FB Szkoły Podstawowej STO.

-Zapamiętamy Muniego, jako osobę ciepłą i serdeczną. Z prawdziwą pasją przekazywał uczniom swoją wiedzę, a Jego spokój, opanowanie i łagodność dawało nam poczucie bezpieczeństwa. Był i będzie dla Nas wzorem skromności. Żegnamy Naszego Przyjaciela, oddanego swojej pracy Nauczyciela, żegnamy Wspaniałego Człowieka… Rodzinie i najbliższym składamy kondolencje i wyrazy współczucia – żegna Go Zespół Szkół nr 2 im. Adama Mickiewicza.

-Odszedł oddany swojej pracy Nauczyciel, Przyjaciel młodzieży, Wyjątkowy człowiek. Rodzinie i najbliższym składamy kondolencje i szczere wyrazy współczucia – skomentowała starosta ciechanowski Joanna Potocka-Rak.

My również składamy bliskim Zmarłego najserdeczniejsze wyrazy współczucia.

Fot. FB