Zmarł Włodzimierz Drążek, radny powiatu ciechanowskiego

Zmarł dzisiaj (18 lutego), miał 61. lat. Był wieloletnim nauczycielem wf, byłym dyrektorem Szkoły Podstawowej w Sońsku. Radnym V i VI kadencji Rady Powiatu Ciechanowskiego.

W ostatnich wyborach samorządowych, startując z listy Prawa i Sprawiedliwości otrzymał największą ilość głosów w okręgu wyborczym nr 2, który tworzyły gminy Ciechanów i Sońsk. Poparło go 781 wyborców.

– Znaliśmy się co prawda od niedawna, ale słyszałem o nim wiele dobrego. Dużo przeszedł jako były dyrektor szkoły. Pracowaliśmy w Radzie Powiatu w komisji oświaty i w klubie radnych PiS. Wspaniały kolega, społecznik. Dbał o Sońsk, o swoją szkołę. Przyjaźnie i z empatią traktował ludzi. Mógł jeszcze wiele uczynić dobrego. Wielka strata dla nas, dla społeczności. Odpoczywaj w Pokoju Przyjacielu – powiedział nam radny Andrzej Kaluszkiewicz, przewodniczący klub radnych PiS w Radzie Powiatu Ciechanowskiego.

Z wyborczej arytmetyki wynika, że miejsca zmarłego w Radzie Powiatu zajmie Sławomir Ireneusz Rudnicki z Niestumia w gm. Ciechanów, który wśród kandydatów PiS w tym okręgu uzyskał trzeci wynik wyborczy – 651 głosów.

fot. Starostwo Powiatowe w Ciechanowie