Jedzenie i zakupy z dostawą do biura czy domu, także w Ciechanowie

Glovo rozszerza swoją działalność o kolejne miasta. Od niedawna nową mapę tworzy także Ciechanów. Jego mieszkańcy mogą składać zamówienia z sieciowych kawiarni czy restauracji, ale także lokalnych, znanych mieszkańcom jadłodajni, z dostawą wprost pod drzwi. Glovo dzieli się z nowymi użytkownikami specjalnym kodem zniżkowym.

Polacy pokochali e-zakupy i zamawianie dań z restauracji. Do grona polskich miast partnerskich Glovo dołączył Ciechanów. Mieszkańcy mają możliwość skorzystania z dostaw lokalnych restauracji, takich jak sieć Kebab King, Kebab Czarny Baran, Raman Kebab, czy Sisi Burgers – w sumie to ponad 20 zróżnicowanych restauracji i lodziarnia! Wszystko to za pomocą jednego kliknięcia. Zamówienia będą dostarczone w pełni bezpieczny sposób dzięki dostawie bezkontaktowej, średnio 30 minut od złożenia zamówienia przez użytkownika aplikacji. Glovo dzieli się także z nowymi użytkownikami specjalnym kodem „CZASNACIECHANOW”, który uprawnia nowych użytkowników aplikacji do 20 złotych zniżki, przy zamówieniu na kwotę minimum 35 złotych.

Warto wspomnieć, że Glovo połączyło siły z ogólnopolską siecią sklepów Biedronka, aby ułatwić zamawianie i przyśpieszyć transport produktów na zbiórki dla Ukrainy. W aplikacji dostępna jest dedykowana zakładka, umożliwiająca zakupienie zestawów produktów stworzonych przez zespół Biedronki w porozumieniu z organizacją Banki Żywności, które kurierzy dostarczą bezpośrednio do lokalnych punktów pomocy.