Mieszkaniec Torunia trafi za kratki, bo jechał za szybko przez Ciechanów

– Policjanci ciechanowskiej grupy SPEED zatrzymali 40-letniego kierowcę toyoty, który przekroczył dozwoloną prędkość. Okazało się, że mężczyzna poszukiwany był do odbycia kary prawie czterech lat pozbawienia wolności. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego – informuje oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie asp. Magda Zarembska.

Do zatrzymania 40-latka doszło w ostatnią sobotę (5 lipca) w Ciechanowie na ul. Mleczarskiej. Uczynili to policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego ciechanowskiej komendy, wchodzący w skład grupy SPEED. Kierujący toyotą przekroczył dozwoloną prędkość.

– Jak się okazało nie było to jedyne przewinienie 40-letniego mieszkańca Torunia. Mundurowi ustalili, że mężczyzna poszukiwany był na podstawie zarządzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Żaganiu do odbycia kary prawie 4 lat pozbawienia wolności za przestępstwo oszustwa – relacjonuje asp. Magda Zarembska. – Policjanci zatrzymali 40-latka. Trafił on już do zakładu karnego. Za przekroczenie prędkości został ukarany mandatem karnym.

red

Fot. policja.pl