BO JECHALI ZA SZYBKO

Kierujący Volkswagenem stracił prawo jazdy po tym jak pędził z prędkością ponad 100 km/h w obszarze zabudowanym. 22-latek z Ciechanowa stracił prawo jazdy, został ukarany mandatem w wysokości 1500 zł oraz 10 punktami karnymi.46-letni kierowca renault za złamanie zakazu sądu musi liczyć się z odpowiedzialnością karną.

Ciechanowscy policjanci wczoraj tuż po godz. 23:00  zatrzymali do kontroli kierującego samochodem Volkswagen Golf, który przekroczył dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h poruszając się ul. 11 Pułku Ułanów Legionowych w Ciechanowie. 22-letni mieszkaniec Ciechanowa za kierowanie z nadmierną prędkością w obszarze zabudowanym stracił prawo jazdy, został ukarany mandatem karnym  w wysokości 1500 zł i 10 punktami karnymi.

Natomiast w miejscowości Bądkowo na terenie gminy Sońsk tuż przed godz. 8:00 , funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego ciechanowskiej policji zatrzymali 46-letniego kierowcę samochodu Renault, który kierował wbrew sądowemu zakazowi. W tym przypadku mieszkaniec pow. ciechanowskiego będzie musiał liczyć się z odpowiedzialnością karną. Za niestosowanie się do orzeczonego środka karnego grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

kom. Jolanta Bym/KPP w Ciechanowie