Cztery osoby ranne w wypadku na “siódemce”. W tym troje dzieci

Do wypadku doszło dzisiaj (czwartek, 16 marca) rano, na wiadukcie trasy S 7 w Wiśniewie, w powiecie mławskim.

– Jak wynika z ustaleń policjantów, pracujących na miejscu zdarzenia, kierująca renault kobieta, na zakręcie zjechała na pobocze, następnie na przeciwległy pas ruchu. Pojazd uderzył w bariery ochronne i stoczył się do rowu. W samochodzie podróżowało troje dzieci. Wraz z kierującą, zostały przewiezione do szpitala w Ciechanowie. Trwają czynności na miejscu wypadku, ustalamy przyczyny zdarzenia – relacjonuje oficer prasowy Komendy Powiatowej w Mławie asp. sztab. Anna Pawłowska.

Jak wynika z ustaleń policji: podróżujący nie korzystali z pasów bezpieczeństwa. Kierująca renault, 41-letnia mławianka, była trzeźwa. Ona i jej dwoje dzieci, 13-letni chłopiec oraz 16-letnia dziewczyna, zostali przewiezieni do szpitala w Ciechanowie. Trzecia pasażerka (16 lat)  nie doznała obrażeń.  Interweniujący policjanci zatrzymali kierującej prawo jazdy. Trwają szczegółowe ustalenia przebiegu i przyczyn wypadku.

Policjanci ostrzegają: poranne, miejscowe oblodzenia, mogą okazać się prawdziwą pułapką dla kierującego. Dostosowanie prędkości to podstawa. Chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii.

red

Fot. KPP w Mławie