“Czyste Powietrze” – będzie spotkanie w Regiminie

Wójt gminy Regimin zaprasza mieszkańców na kolejne spotkanie informacyjne dotyczące programu “Czyste Powietrze”. Spotkanie odbędzie się 28 marca o godz. 16.30 w sali konferencyjnej w Urzędzie Gminy w Regiminie.

– W trakcie spotkania będzie można zapoznać się z założeniami programu, rodzajami przedsięwzięć, na które można uzyskać dofinansowanie, a także uzyskać informacje odnośnie sposobu składania wniosków o dofinansowanie oraz zasad realizacji i rozliczania przedsięwzięć – informuje UG Gołymin. – Osoby zainteresowane wzięciem udziału w spotkaniu prosimy o telefoniczne zgłoszenie pod numer tel. 23 681 17 56 wew. 29 do dnia 25 marca.

Samorządowcy przypominają, że Urzędzie Gminy w Regiminie działa Gminny Punkt Konsultacyjno – Informacyjny Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”, w którym mieszkańcy mogą m.in. złożyć wniosek o dofinansowanie do wymiany pozaklasowego pieca czy termomodernizacji domu, a potem rozliczyć uzyskane dofinansowanie oraz uzyskać wszelkie informacje dotyczące zasad programu.
red