Disneyland w Ciechanowie

Za sprawą imprezy “IX Ciechanów wrzuć na luz i jeszcze plus” organizowanej w piątek 7 czerwca Ciechanów  będzie przypominało paryski Disneyland.

Ulicami Ciechanowa przejdą setki disneyowskich bohaterów: ponad 30 placówek oświatowych, grup sportowych i tanecznych, Gminny Ośrodek Kultury, OSP, Stowarzyszenia , mistrz olimpijski Szymon Kołecki ze swoim klubem sportowym Ciechan i Szymon Kołecki oraz urzędnicy z Panią Starostą na czele. W kabrioletach zobaczymy baśniowych bohaterów z bajek: “101 dalmatyńczyków”, “Piękna i bestia ” i Alicja w krainie czarów”. Będzie też Orkiestra Dęta i Strażacy z OSP.

Na Placu Jana Pawła II zobaczymy koncert Disney Show: utwory z bajek: Król Lew, Olaf, Piękna i Bestia, Pocahontas w wykonaniu ciechanowskich Gwiazd Estrady;: Alicji Szemplińskiej, Łukasza Juszkiewicza i innych utalentowanych artystów. Będzie wesołe miasteczko, malowanie buziek, eksperymenty plastyczne, pokazy cyrkowe i akrobatyczne, stanowiska edukacyjno- promocyjne: policji, straży pożarnej, wojska, znakowanie rowerów i wiele, wiele więcej. Atrakcją będzie świetlny taniec wróżki.

Zaprosimy do udziału w konkursie fotograficznym, plastycznym i na najlepszy video klip. Wieści o naszej imprezie za sprawą miesięcznika “Mazowsze serce Polski” rozeszły się po całym Mazowszu więc przybędą do nas goście z różnych miast i miasteczek Mazowsza.

Serdecznie zapraszamy. Będzie dużo disneyowskich maskotek: Kubuś Puchatek, Prosiaczek i Osiołek, Myszka Mickey i wiele, wiele więcej.

Wiadomość z ostatniej chwili: specjalnie na tą imprezę przybędą do nas prosto z Londynu: Królowa Elżbieta i Książę Filip.  

Pozdrawiam – Alicja Gąsiorowska Przewodnicząca Społecznego Komitetu Organizacyjnego Imprezy IX Ciechanów wrzuć na luz i jeszcze plus.