Koleją na długi weekend i na wakacje

Koleje Mazowieckie przypominają, że w związku z: “długim weekendem czerwcowym (…) przedłużają czas obowiązywania oferty Bilet Wycieczkowy o piątek, 17 czerwca. Będzie można z niej skorzystać już jutro, 15 czerwca, od godziny 18:00, do niedzieli, 19 czerwca, do godziny 24:00”.

Więcej informacji o tym bilecie na https://www.mazowieckie.com.pl/pl/bilet-wycieczkowy

Obydwa “Słoneczne” pociągi będą kursowały z Warszawy do Ustki, m.in. przez Ciechanów, Mławę, Działdowo, Gdańsk i Gdynię w weekendy i święta.

Przedsprzedaż biletów rozpocznie się w nadchodzącą sobotę (18 czerwca). – Bilet normalny z Warszawy do Ustki kosztuje 75 zł, do Trójmiasta natomiast 60 zł. Wiemy również, że nasza oferta wakacyjna cieszy się szczególnym zainteresowaniem osób młodych, zwłaszcza studentów, którzy w tym roku pojadą z Warszawy do Trójmiasta za niecałe 30 zł, do Ustki natomiast za ok. 37 zł. Ponadto, dużym plusem naszej wakacyjnej oferty jest także czas przejazdu. Podróż z Warszawy do Trójmiasta to niecałe 3 godziny, natomiast do Ustki to niemal 5,5 godziny – mówi Dariusz Grajda, członek zarządu Kolei Mazowieckich.

Bilety na pociągi „Słoneczny” i „Słoneczny – BIS” będą dostępne na stronie internetowej, w aplikacjach mobilnych, w kasach biletowych, oraz w biletomatach.

Szczegóły na stronie: https://sloneczny.mazowieckie.com.pl/

red

Fot. Koleje Mazowieckie