Konfederacja odkrywa w Ciechanowie wyborcze karty

Liderem listy Komitetu Wyborczego „KONFEDERACJA Wolność i Niepodległość” do Sejmu z okręgu wyborczego nr 16 – płocko-ciechanowskiego – będzie 41-letni przedsiębiorca i analityk finansowy Paweł Usiądek.

Kandydatów z okręgu nr 16 Konfederacja zaprezentowała na dzisiejszej (piątek, 4 sierpnia) konferencji prasowej przed Zamkiem Książąt Mazowieckich w Ciechanowie.

Paweł Usiądek urodził się w Ciechanowie, gdzie ukończył II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza. Jest także absolwentem socjologii Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, studiował także prawo oraz prawo finansowe na Uniwersytecie Warszawskim. W 2020 r. był szefem sztabu kampanii prezydenckiej Krzysztofa Bosaka, obecnie jest sekretarzem sztabu kampanii wyborczej Konfederacji.
Drugie miejsce na liście zajmuje Przemysław Waśkowski, szef Nowej Nadziei w okręgu wyborczym nr 16. Pracuje w niewielkiej, rodzinnej firmie działającej na terenie Polski i Niemiec, jest ojcem dziewięciolatka,
którego od sześciu lat sam wychowuje.

Trzecie miejsce – to członkini Konfederacji Korony Polskiej, Katarzyna Szadkowska. Z zawodu
jest technikiem rachunkowości. Obecnie jest na trzecim roku studiów na kierunku bezpieczeństwa
wewnętrznego specjalizacji zarządzanie kryzysowe.

Z czwartego miejsca będzie kandydował Marek Tucholski – szef Ruchu Narodowego w Płocku oraz rzecznik Konfederacji w okręgu płocko-ciechanowskim.

Kandydatem jest także Jerzy Obidziński – właściciel wielopokoleniowego gospodarstwa rolnego w powiecie ciechanowskim, radny gminny oraz członek Rady Powiatowej Mazowieckiej Izby Rolniczej. Jest członkiem Konfederacji Korony Polskiej.

red

Fot. Konfederacja