Mazowiecki Komendant Wojewódzki PSP odwiedził swoją dawną jednostkę

Nadbryg. Jarosław Nowosielski, Mazowiecki Komendant Państwowej Straży Pożarnej przyjechał 7 grudnia do Ciechanowa. Wizytował Komendę Powiatową PSP.

– Podczas spotkania ze strażakami pełniącymi tego dnia służbę, rozmawiał na temat warunków służby, a także podziękował im za zaangażowanie i profesjonalizm podczas akcji ratowniczo-gaśniczych oraz działań związanych z przeciwdziałaniem COVID-19 – informuje KP PSP Ciechanów. – Podczas spotkania przekazał strażakom komputer przenośny, który posłuży funkcjonariuszom tutejszej jednostki ratowniczo-gaśniczej w realizacji doskonalenia zawodowego oraz podczas organizowanych szkoleń dla strażaków ratowników Ochotniczych Straży Pożarnych. Wizyta była okazją do zapoznania się z warunkami socjalno – bytowymi w Komendzie, w której trwają prace remontowe Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Ciechanowie. 

Przypomnijmy, że nadbryg. Nowosielski pochodzi z Ciechanowa i przed objęciem stanowiska szefa mazowieckich strażaków był tutaj Komendantem Powiatowym PSP.

Red

Fot. KP PSP Ciechanów