Może dostać nawet 10 lat

Do 10 lat więzienia grozi 23-latkowi z gminy Ciechanów, który usłyszał zarzuty kradzieży samochodu i dwóch kradzieży z włamaniem.

Mężczyzna jest podejrzany o kradzież w Ciechanowie volkswagena LT. Do zdarzenia doszło  ostatniego dnia ubiegłego roku. – Policjanci ustalili, że samochód został skradziony z parkingu przy ul. Śmiecińskiej w Ciechanowie. Sprawca porzucił pojazd na polu w gminie Ciechanów. Został on odnaleziony następnego dnia – informuje KPP Ciechanów. – 23-latek usłyszał również zarzuty kradzieży z włamaniem. Funkcjonariusze policji przedstawili młodemu mężczyźnie zarzut kradzieży z włamaniem do budynku gospodarczego w Ciechanowie przy ul. Leśnej, skąd zostały skradzione butla gazowa oraz dłuto pasieczne. Mężczyzna jest podejrzany również o kradzież z włamaniem do niezamieszkałego domu w Chrzanowie, gmina Opinogóra Górna. Tam łupem złodzieja padł różnego rodzaju  sprzęt elektryczny oraz narzędzia 

Prokurator wobec 23-latka zastosował dozór policyjny. Będzie musiał się stawiać trzy razy w tygodniu w Komendzie Powiatowej Policji w Ciechanowie.