Nie ma ciepłej wody. I do czwartku rano nie będzie

Od dzisiaj (23 lipca) od godz. 5. do czwartku (25 lipca) do godz. 7. ciechanowianie korzystający z usług Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej nie mają ciepłej wody.

– Uprzejmie informujemy, że z uwagi na konieczność włączenia do systemu ciepłowniczego kotła WR 25/12M nr 3 po modernizacji oraz planowany remont armatury na sieci ciepłowniczej, zmuszeni jesteśmy wprowadzić przerwę w dostawie ciepłej wody w okresie od dnia 23 lipca godz. 500 do dnia 25 lipca godz. 700. Dołożymy wszelkich starań, by czas przerwy w miarę możliwości skrócić. Za powstałe utrudnienia przepraszamy – czytamy w komunikacie na stronie internetowej firmy.

– Wróciłem z pracy, zjadłem obiad, mała drzemka, idę pozmywać (..) BRAK CIEPŁEJ WODY. Z racji pracy, śledzę stronę urzędu miasta zarówno tą www jak i fanpage na fb. Zero jakiegokolwiek INFO. Sprawdzam stronę PEC Ciechanów, i JEST! komunikat o wyłączeniu z 18.07.2019 r. tylko, że ja strony PEC-u nie przeglądam na bieżąco. Psim obowiązkiem UM Ciechanów jest informować o takich działaniach (spółek podległych) mieszkańców. Ale po co? Można nie informować, ani o braku ciepłej wody, ani o bakteriach coli. Jaki nadzór, takie służby – komentuje na FB jeden z mieszkańców miasta.

Fot. pixabay.com