Ojciec i syn podejrzani o pobicie. Grozi im więzienie

– Policjanci zatrzymali 45-latka i jego 23-letniego syn. Mężczyźni podejrzani są o pobicie. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił policjantom na przedstawienie mężczyznom zarzutów. Prokurator zastosował wobec podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji, zakazu kontaktowania oraz zakazu zbliżania się do pokrzywdzonego – informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie mł. asp. Magda Zarembska.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę (29 kwietnia) w jednej z miejscowości powiatu ciechanowskiego. – Policjanci otrzymali wówczas zgłoszenie dotyczące pobicia. Jak ustalili funkcjonariusze dwóch mężczyzn: 45-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego oraz jego 23-letni syn działając wspólnie i w porozumieniu pobili 32-letniego mieszkańca powiatu ciechanowskiego uderzając go i kopiąc po całym ciele – relacjonuje pani rzecznik. – Ciechanowscy policjanci zatrzymali podejrzanych o dokonanie tego przestępstwa. Zgromadzony w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie im zarzutów pobicia. Mężczyznom grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności.

Prokurator zastosował wobec podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru, zakazu kontaktowania oraz zakazu zbliżania się do pokrzywdzonego.

red