Powiat nagrodził twórców

W Kawiarni Artystycznej Powiatowego Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie wręczono nagrody Powiatu Ciechanowskiego za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury. Wręczyła je starosta Joanna Potocka-Rak, której towarzyszył wicestarosta Marek Marcinkowski.

Lista nagrodzonych: 1. Marek Zalewski w dziedzinie rzeźby, malarstwa i grafiki 2. Agnieszka Grzejda w dziedzinie tańca, choreografii i reżyserii 3. Anna Smolińska w dziedzinie animacji kultury 4. Małgorzata Milewska w dziedzinie tańca ludowego i teatru 5. Jan Lipski w dziedzinie muzyki 6. Dorota Nasierowska w dziedzinie animacji kultury 7. Wojciech Bruździński w dziedzinie animacji kultury i teatru 8. Marek Szpakut w dziedzinie animacji kultury i muzyki 9. Zespół MELODIA w dziedzinie muzyki 10. Stefan Chojnowski w dziedzinie literatury.

– Mieliśmy ogromną przyjemność wręczenia nagród za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej oraz upowszechniania i ochrony kultury w Powiecie Ciechanowskim. Wszystkim Państwu jeszcze raz serdecznie gratuluję i dziękuję. Cieszę się, że nasze działania i inwestycje w ten niezwykle ważny obszar jakim jest kultura są zauważane i doceniane – skomentowała po uroczystości na FB Joanna Potocka-Rak.

red

Fot. FB PCKiSz w Ciechanowie