Rechotali w Glinojecku

W Glinojecku odbył się VIII Regionalny Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej – Rechot 2011.

 

WYNIKI:

Kategoria: Przedszkola, Soliści: 1. Jakub Jeskie (Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie), 2. Zofia Dmochowska (Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie), 3. Nadia Rzemieniewska (Miejsko-Gminne przedszkole w Glinojecku),Wiktoria Wychucka (Miejsko-Gminne przedszkole w Glinojecku),wyróżnienia: Mateusz Borowy (Szkoła Podstawowa w Woli Młockiej), Jakub Gołębiewski (Szkoła Podstawowa w Woli Młockiej).

 

Kategoria: Przedszkola, Zespoły: 1. Zespół 6-latków (Miejsko-Gminne Przedszkole w Glinojecku).

Kategoria I: Soliści: 1. Igor Górski (Szkoła Podstawowa nr 5 w Ciechanowie), 2. Aleksandra Wenda (Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie), 3. Wiktoria Juśkiewicz (Szkoła Podstawowa w Stupsku), wyróżnienia: Nikoletta Kwaśnik (Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie), Zuzanna Nasarzewska (Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie), Alicja Maria Szemplińska (Szkoła Podstawowa nr 5 w Ciechanowie).

Kategoria I: Zespoły: 1. Wiolinki (Szkoła Podstawowa w Stupsku), 2. Zwariowana Łąka (Szkoła Podstawowa w Ościsłowie), 3. Wesołe Nutki (Szkoła Podstawowa w Woli Młockiej).

Kategoria II: Soliści: 1. Daria Zalewska (Zespół Placówek Oświatowych w Zielonej), 2. Agnieszka Pilarska (Zespół Placówek Oświatowych w Kuczborku), 3. Mateusz Jankowski (Szkoła Podstawowa nr 5 w Ciechanowie),wyróżnienia: Mariola Jasińska (Gminny Ośrodek Kultury w Radzanowie), Oliwia Karpińska (Zespół Placówek Oświatowych w Zielonej), Karolina Maliszewska (Szkoła Podstawowa w Goryszach), Aleksandra Pyrzanowska (Szkoła Podstawowa w Zawidzu Kościelnym), Ilona Rudnicka (Szkoła Podstawowa w Ościsłowie), Wiktoria Wardowska (Szkoła Podstawowa w Glinojecku), Lidia Wernicka (Szkoła Podstawowa w Glinojecku), wyróżnienie specjalne: Jakub Baliński (Gminny Ośrodek Kultury w Radzanowie).

Kategoria II: Zespoły: 1. Mini Feniks (Zespół Szkół w Łęg Probostwo), Kwintet Wokalny (Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Glinojecku), 2. Perełki (Szkoła Podstawowa w Stupsku), 3. Rodzynki (Szkoła Podstawowa w Glinojecku),wyróżnienia: Dwójeczki (Szkoła Podstawowa nr 2 w Płońsku).

Kategoria III: Soliści: 1. Kaja Klimkiewicz (Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Glinojecku), 2. Natalia Dobrosielska (Gimnazjum w Kuczborku), Aneta Majeran (Miejski Dom Kultury w Mławie), 3. Zuzanna Zawadzka (Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie), wyróżnienia: Magdalena Piechocka (Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Glinojecku), Maria Piotrowicz (Gimnazjum w Zielonej).

Kategoria IV: soliści: 1. Monika Pośpiech (Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Glinojecku), 2. Martyna Bens (Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie), Klaudia Szynkiewicz (Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie), 3. Milena Marciniak (LO im. Henryka Dobrzańskiego w Raciążu), wyróżnienia: Alan Cyprysiak (Zespół Szkół nr 2 w Płońsku),Magdalena Gapińska (Dom Kultury w Sierpcu), Dominika Karolewska (Dom Kultury w Sierpcu), Natalia Nitczyńska (Zespół Szkół w Raciążu), Małgorzata Skrzyniarz (Miejski Dom Kultury w Mławie).

opr. a

fot. Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Glinojecku