Starosta przasnyski Krzysztof Bieńkowski – kandydatem Prawa i Sprawiedliwości do Senatu

Kandydat PiS do Senatu z okręgu nr 39 obejmującego powiaty: ciechanowski, mławski, płoński, przasnyski i żuromiński został wczoraj (czwartek, 7 września) oficjalnie zaprezentowany podczas konferencji zorganizowanej przed ciechanowskim Zamkiem Książąt Mazowieckich.

– W naszym okręgu jestem jedynym kandydatem PiS do Senatu, jedynym który nie osiągnął jeszcze wieku emerytalnego i jedynym mieszkającym w naszym okręgu. Czemu warto na mnie zagłosować? Bo znam sprawy lokalne od podszewki. Jako Starosta Powiatu Przasnyskiego wykonałem wiele pracy na rzecz rozwoju dróg i budowy nowych obiektów społecznych i sportowych. Na moim zaangażowaniu może skorzystać teraz cały okręg ciechanowski. Dziękuję kandydatom z list KW PiS za wsparcie mojej kandydatury, które od nich nieustannie otrzymuję. Dobra gra drużynowa dla Polski przyniesie korzystny efekt – komentuje Krzysztof Bieńkowski.

Podczas konferencji poparcia kandydaturze Krzysztofa Bieńkowskiego udzielili posłowie Zjednoczonej Prawicy: Anna Cicholska, Jacek Ozdoba – wiceminister klimatu i środowiska i Rafał Romanowski – wiceminister rolnictwa i rozwoju wsi oraz kandydująca do Sejmu z listy PiS Martyna Kozicka.

red

Fot. FB Krzysztofa Bieńkowskiego/Krzysztof Bieńkowski – w środku