“Staruszkowo” w Schronisku w Pawłowie już działa

Wyrazy uznania dla Stowarzyszenia Wolontariuszy Schroniska w Pawłowie. Pierwsi lokatorzy zamieszkali w „Staruszkowie” – azylu dla sędziwych podopiecznych pawłowskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt.

– Zadanie realizowane było przez Stowarzyszenie Wolontariuszy Schroniska w Pawłowie przy współfinansowaniu Urzędu Miasta Ciechanów. Dotacja z Urzędu 5 tys. zł, wkład Stowarzyszenia to 7 tys. 282 zł 1 gr – poinformowało dziś Stowarzyszenie.

– Podziękowania też dla Małgosi i Waldka z Rzeczy z rzeczy za przepięknie wykonaną deskę z napisem “Staruszkowo maj 2019”. Nie było łatwo ją zrobić bo jest pokaźnych rozmiarów i nie mieściła się w maszynie. No ale dla Państwa Nowakowskich nie ma rzeczy niemożliwych i deska cudnie zdobi miejsce dla naszych staruszków. Dziękujemy wolontariuszom, wszystkim tym, którzy wpłacali pieniążki na naszą zbiórkę, jak również tym, którzy kibicowali i wierzyli, że nam się uda. Udało się, ale bez Was wszystkich nie dalibyśmy rady. DZIĘKUJEMY – piszą na FB członkowie Stowarzyszenia.

Fot. FB Stowarzyszenia Wolontariuszy Schroniska w Pawłowie