Jechał pod prąd, pod wpływem, bez przedniej opony
– Policjanci z ostrołęckiej drogówki, pełniący służbę w ramach Mazowieckiej Grupy SPEED, udaremnili wyjątkowo niebezpieczną jazdę rowerzysty, który jednocześnie złamał kilka podstawowych zasad bezpieczeństwa. Mężczyzna poruszał się pod wpływem alkoholu, pod prąd oraz na uszkodzonym rowerze, którego przednie koło… nie miało opony. Jechał praktycznie na samej feldze – relacjonuje nadkom.Czytaj więcej →





