Uciekał przed policjantami. W aucie były narkotyki

Ciechanowscy policjanci w nocy 1 czerwca zatrzymali do kontroli kierowcę daewoo, który jak się okazało miał aktywny zakaz prowadzenia pojazdów.

– 32-latek wiedząc co ma na sumieniu próbował uciec policjantom. Dzięki skutecznej akcji mundurowych mężczyzna natychmiast został zatrzymany. Policjanci znaleźli też ukryte w samochodzie narkotyki. Teraz mężczyźnie grozi do pięciu lat więzienia – relacjonuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie mł. asp. Magda Zarembska.

– W policyjnych bazach danych funkcjonariusze ustalili, że 32-letni mieszkaniec powiatu żuromińskiego ma aktywny zakaz prowadzenia pojazdów. W trakcie przeprowadzanej interwencji mężczyzna próbował uciec. Dzięki skutecznej akcji policjantów 32-latek został natychmiast zatrzymany. To nie wszystko, co miał na sumieniu 32-latek. W jego samochodzie funkcjonariusze znaleźli dwie torebki foliowe z zawartością białego proszku. Wstępne badanie zabezpieczonej substancji wykazało, że była to amfetamina – informuje pani rzecznik.

32-latek trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzuty. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do pięciu lat więzienia.

red