Ukradł poręcz z banku. Teraz szuka go policja

Z banków przestępcy z reguły kradną pieniądze. Ale są wyjątki – z Banku Spółdzielczego w Grudusku nieznany sprawca ukradł… poręcz ze schodów.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie szukają sprawcy/sprawców. Na profilu Komendy na portalu społecznościowym opublikowali nagranie z monitoringu z podejrzanym.

– Publikujemy nagranie z kamery monitoringu, na którym widoczny jest sprawca kradzieży poręczy ze stali nierdzewnej o długości około 4 m i średnicy 5 cm na szkodę Banku Spółdzielczego w Grudusku. Do zdarzenia doszło 14 stycznia br. pomiędzy 1 a 3 godziną w nocy. Nagranie nie ukazuje twarzy sprawcy kradzieży, widoczna jest postura, ubiór, sposób poruszania się mężczyzny. Być może ktoś z państwa go rozpoznaje. Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ciechanowie. Tel. 47 703 12 00 lub nr alarmowy 112. Poczta elektroniczna kppciechanow@ra.policja.gov.pl – apelują ciechanowscy policjanci.

red

Fot. FB Policja Ciechanów