Wichura w powiecie ciechanowskim: uszkodzone auta, zerwane linie energetyczne

Groźny wiatr w powiecie ciechanowskim. Dziś (środa, 24 października) rano uszkodzone zostały trzy samochody. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Ok. 7. w Malużynie (gm. Glinojeck) drzewo przewróciło się na jezdnię tuż przed jadącym autem. – Nikt nie odniósł obrażeń, uszkodzony został samochód – informuje rzeczniczka KPP Ciechanów kom. Jolanta Bym.

Pół godziny później na drodze wojewódzkiej nr 618 w Nasierowie (gm. Gołymin) na dwa jadące auta spadł konar drzewa. – Nikomu nic się nie stało – informuje kom. Jolanta Bym. – Droga jest przejezdna.

W nocy strażacy mieli dwa wezwania do połamanych konarów.

Jak informuje Energa – do godz. 11. z powodu uszkodzeń linii energetycznych prądu w regionie ciechanowskim nie będzie w miejscowościach: Bielawy, Malużyn, Ościsłowo, Brody Młockie, Wola Młocka, Rumoka, Budy Rumockie, Ciechanów, Niechodzin, Kownaty-Borowe, Luberadz, Młock, Gostomin, Rzeszotko, Grabówiec, Lipówiec, Młock-Kopacze, Gumowo, Gołoty, Kownaty Żędowe, Kownaty Wojnowe, Niechodzin, Pieńki Niechodzkie, Ujazdowo, Mieszki-Atle, Kępa, Białowieża.