Wypadek w Mławie. Dwie osoby ranne, w tym dziecko

Na skrzyżowaniu ulic Morawskiej i Kościuszki w Mławie, doszło w czwartek (26 stycznia) do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. W wyniku zdarzenia ranne zostały dwie pasażerki volkswagena, 60-letnia kobieta oraz 12-letnia dziewczynka. Policja apeluje o ostrożność na drodze.

– Jak wynika z ustaleń interweniujących policjantów, kierująca bmw 40-letnia mieszkanka pow. nidzickiego, jadąc ul. Morawskiej w kierunku ul. Kościuszki, nie ustąpiła pierwszeństwa kierującemu volkswagenem, doszło do zderzenia pojazdów. Kierujący volkswagenem 64-letni mieszkaniec pow. mławskiego, jechał ul. Kościuszki w kierunku ul. Granicznej.  W wyniku wypadku ranne zostały dwie pasażerki, 60-letnia mieszkanka pow. mławskiego oraz jej 12-letnia wnuczka. Obie pasażerki zostały przewiezione do szpitala w Mławie. Kierująca bmw przewoziła także dwie pasażerki. Podróżujące bmw nie odniosły obrażeń. Kierujący byli trzeźwi. Postępowanie prowadzi mławska komenda Policji – informuje oficer prasowy KPP w Mławie asp. szt. Anna Pawłowska.

Policjanci apelują o zachowanie  szczególnej ostrożności, chwila nieuwagi, rozkojarzenia, zmęczenie za kierownicą, mogą doprowadzić do poważnych konsekwencji. Nie jesteśmy na drodze sami.

red

Fot. KPP Mława