“Wyrzeźbili” 2:1 Puchar Burmistrza Glinojecka

Drużyna Rzeźbiarzy pokonała 2:1 Szyjkago Fire w finale tegorocznego Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Glinojeck.

W turnieju wystąpiło siedem zespołów: Hopa Hop, Rzeźbiarze, Plebania, Ościsłowo, Szyjkago Fire, Grani, Wkra Malużyn. – Zwycięzcy grup oraz drużyny z drugich miejsc awansowały do półfinałów, gdzie walczyli o wyłonienie najlepszej ekipy. Z grupy A do fazy pucharowej awansowały drużyny Plebania i Szyjkago Fire, z grupy zaś były to składy  Grani i Rzeźbiarze – informuje Dawid Marczewski z Urzędu Miasta i Gminy w Glinojecku. – Wyniki półfinałów: Plebania – Rzeźbiarze 1 : 3; Grani – Szyjkago Fire 0 : 0 (w rzutach karnych 2 : 3). Mecz finałowy 2:1 wygrali Rzeźbiarze. Trzecie miejsce zajęli piłkarze Grani.

Wszystkim drużynom dyplomy wręczył burmistrz Łukasz Kapczyński. Najlepsze zespoły otrzymały także pamiątkowe puchary. – Ponadto przyznano wyróżnienia w dwóch kategoriach: najlepszym strzelcem turnieju zostało dwóch zawodników z taką samą ilością zdobytych goli: Łukasz Przybyszewski z drużyny Plebania i Jacek Pniewski z drużyny Grani, którzy zdobyli po 5 bramek. Za najlepszego bramkarza uznano Kamila Leśniewskiego z drużyny Rzeźbiarzy – informuje Dawid Marczewski.

Zawody sędziowali: Marek Mikołajewski, Michał Matuszewski oraz Leszek Chyczewski. -Wszystkim zawodnikom gratulujemy, a kibicom dziękujemy za gorący doping.