Masz komputer, nie masz sieci – zgłoś się do Starostwa

Starostwo Powiatowe w Ciechanowie ogłosiło piąty – dodatkowy nabór do projektu „eIntegracja – Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w Powiecie Ciechanowskim – Bezpłatny Internet dla mieszkańców powiatu ciechanowskiego”.

Wystarczy mieszkać w powiecie ciechanowskim, mieć komputer, nie mieć dostępu do internetu i należeć do którejś z grup docelowych: osób niepełnosprawnych, dzieci i młodzieży z bardzo dobrymi wynikami w nauce, osób powyżej 50 roku życia, rodzin zastępczych oraz osób i rodzin w trudnej sytuacji materialnej.

– Zgłoszenia do projektu należy dokonać osobiście lub drogą pocztową w terminie do 22 lutego 2019 roku do godziny 16:00. Decyduje data wpływu do Biura Projektu. Wnioski które wpłyną po terminie nie będą rozpatrywane – informuje Starostwo Powiatowe. – Udział w projekcie mogą wziąć mieszkańcy naszego powiatu, w tym miasta Ciechanowa. Osoby, które zostały wykluczone z udziału w projekcie, nie mogą ponownie ubiegać się o udział w nim.

Szczegółowe informacje na temat projektu i rekrutacji można otrzymać dzwoniąc pod numer telefonu: 536 800 110. Biuro Projektu mieści się w budynku Starostwa Powiatowego w Ciechanowie na II piętrze w pokoju nr 202, adres: ul. 17 Stycznia 7, 06-400 Ciechanów. Przyjęcia interesantów w poniedziałki w godzinach 9:00 – 17:00, od wtorku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00

Zakwalifikowani do projektu otrzymają bezpłatny dostęp do internetu do 31 lipca 2020 r.

Fot. pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *