Będzie rewolucja w Starostwie Powiatowym?

Jeśli te plany się powiodą, a znając dotychczasową działalność inwestycyjną obecnego starosty ciechanowskiego – Joanny Potockiej-Rak – nie ma powodu do wątpliwości, będzie to oznaczało istną rewolucję dla odwiedzających gmach Starostwa przy ul. 17. Stycznia 7.

Dziś mało chlubną wizytówką Starostwa są kolejki interesantów do wydziału komunikacji. Zwłaszcza w poniedziałki, ale nie tylko. Interesanci narzekają, urzędnicy tłumaczą, że robią co mogą..

– Większy Wydział Komunikacji, pomoc z zakresu Geodezji, Architektury czy Rolnictwa w Biurze Obsługi Mieszkańców na parterze budynku… Tak będzie w II półroczu br. – napisała w poniedziałek (7 stycznia) na jednym z portali społecznościowych pani starosta. – Rozpoczęliśmy już prace projektowe związane z przebudową parteru budynku Starostwa. Najważniejsza jest poprawa obsługi Naszych Mieszkańców i właściwe warunki funkcjonowania Urzędu. Mniejsze kolejki, kasy na parterze, podstawowa informacja i pomoc w wypełnianiu wniosków bez poszukiwania Wydziałów…tak będzie. To co jest teraz, już za pół roku się zmieni.

No cóż, wypada tylko trzymać kciuki za powodzenie tych zamierzeń.