Cezary Chodkowski nowym dyrektorem WORD

Cezary Chodkowski, były wiceprezydent Ciechanowa, obecnie radny powiatowy, ważny działacz ciechanowskiej Platformy Obywatelskiej będzie nowym dyrektorem Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Ciechanowie dowiedzieliśmy się nieoficjalnie.

– Obejmie stanowisko od 1 lutego – powiedział nam, pragnący zachować anonimowość informator. – W grę wchodził także Dariusz Szczygielski, obecny dyrektor WORD w Warszawie.

– Nie, nie będę dyrektorem WORD-u w Ciechanowie – powiedział nam Dariusz Szczygielski (PO). – Natomiast jeśli chodzi o to drugie nazwisko to: potwierdzam i nie zaprzeczam. Mogę stwierdzić, że jest to prawdopodobieństwo graniczące z pewnością. Ale o wszystkim zdecyduje Zarząd Województwa Mazowieckiego.

– Nie potwierdzam i nie zaprzeczam – skomentował nam krótko Cezary Chodkowski, obecnie pracujący w ciechanowskiej filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy oraz w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Ciechanowie. W ostatnich wyborach samorządowych mandat radnego powiatowego zdobył startując z listy Koalicji Obywatelskiej. W Radzie Powiatu jest członkiem koalicji Polskiego Stronnictwa Ludowego, Ciechanowskiego Bezpartyjnego Ugrupowania Wyborczego i Platformy Obywatelskiej.

Stanowisko dyrektora WORD w Ciechanowie jest nieobsadzone po odejściu na emeryturę Anny Gwoździk – wieloletniej szefowej tej placówki. W przeszłości także wiceprezydent Ciechanowa.

Fot. Starostwo Powiatowe w Ciechanowie. Cezary Chodkowski (z prawej) gratuluje Stanisławowi Kęsikowi wyboru na stanowisko wicestarosty ciechanowskiego.