Ciechanów. Poszukiwania za skradzionym psem

Ciechanowscy policjanci poszukują sprawcy kradzieży psa rasy sitzu. – Publikujemy zdjęcie na którym widoczny jest wizerunek najprawdopodobniej sprawczyni kradzieży. Wszystkie osoby, które rozpoznają kobietę ze zdjęcia proszone są o kontakt z Policją – informuje dzisiaj (środa, 28 lipca) oficer prasowy KPP Ciechanów kom. Jolanta Bym.

Pies został skradziony późnym popołudniem 21 lipca z jednej z posesji przy ul. Kruczej w Ciechanowie. Jedna z kamer monitoringu znajdującego się w pobliżu miejsca zdarzenia utrwaliła wizerunek  najprawdopodobniej sprawczyni kradzieży. Na zdjęciu widoczna jest kobieta w średnim wieku, która poruszała się rowerem typu damka, koloru ciemnego.

– Wszystkie osoby, które rozpoznają kobietę ze zdjęcia lub mogą przyczynić się do ustalenia jej tożsamości proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ciechanowie pod numer telefonu 47 703 12 00 lub z najbliższą jednostką Policji, dzwoniąc pod numer alarmowy 112, bądź też na adres e-mail: kppciechanow@ra.policja.gov.p – informuje kom. Bym.

red

Fot. KPP Ciechanów