Ciechanowianin uszkodził w Mławie trzy pojazdy

We wtorek (4 lipca) wieczorem, na ul. Warszawskiej w Mławie doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego, z udziałem czterech pojazdów. – Pomocy medycznej wymagała jedna osoba. Jak wynika z ustaleń interweniujących policjantów, kierowca dodge’a wyprzedzając w miejscu objętym zakazem, uderzył w bmw a następnie w dwa inne pojazdy. Został ukarany mandatem w wysokości 5 tysięcy zł. oraz 12 punktami karnymi – informuje mławska Policja.

– Jak wynika z ustaleń interweniującego na miejscu zdarzenia patrolu ruchu drogowego, kierujący dodgem, 35-letni mieszkaniec Ciechanowa, jadąc ul. Warszawską od strony ronda w kierunku krajowej siódemki, wyprzedzał pomimo obowiązującego w tym miejscu zakazu. W pewnym momencie uderzył w samochód bmw, którego kierowca skręcał na parking przy pasażu handlowym. Po zderzeniu z bmw, kierowca dodge’a wjechał na parking, uszkadzając wiatę i zaparkowane pojazdy – informuje oficer prasowy KPP w Młąwie asp. szt. Anna Pawłowska. – Pasażerka bmw wymagała pomocy medycznej, której udzielił jej na miejscu zespół ratownictwa medycznego. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem w wysokości 5 tysięcy zł. oraz 12 punktami karnymi.

Brawura i pośpiech za kierownicą mogą doprowadzić do tragedii na drodze, warto się nad tym zastanowić, nim wciśniemy gaz. Ta chwila brawury może kosztować nie 5 tysięcy zł. a czyjeś zdrowie lub nawet życie. Czasu nie da się cofnąć, nie warto ryzykować.

red

Fot. KPP w Mławie