PiS: z Milewskim nie rozmawiamy

Ciechanowskie władze Prawa i Sprawiedliwości odcinają się od wypowiedzi radnego powiatowego Marka Milewskiego, który nie wykluczył ostatnio możliwości kandydowania do Sejmu z listy PiS.

– Pomiędzy władzami statutowymi Prawa i Sprawiedliwości a Panem Milewskim nigdy nie były i nie są prowadzone żadne rozmowy na temat jego startu z list naszej partii – czytamy m.in. w przesłanym ciechtivi.pl oświadczeniu.

Oświadczenie

 W związku z wypowiedzią Pana Marka Milewskiego – radnego powiatowego Ciechanowskiej Wspólnoty Samorządowej, na antenie Katolickiego Radia Ciechanów, na temat jego chęci startu w wyborach parlamentarnych z listy Prawa i Sprawiedliwości oraz o rzekomo toczących się na ten temat rozmowach informujemy, że pomiędzy władzami statutowymi Prawa i Sprawiedliwości a Panem Milewskim nigdy nie były i nie są prowadzone żadne rozmowy na temat jego startu z list naszej partii.

Ponadto pragniemy zauważyć, iż w dotychczasowych wyborach do Sejmu zawsze z powiatu ciechanowskiego kandydowały dwie osoby. Powiatowa organizacja Prawa i Sprawiedliwości w Ciechanowie należy do najliczniejszych w naszym okręgu wyborczym, a w jej szeregach jest wiele osób, które mogłyby kandydować do parlamentu. Nie zachodzi zatem żadna konieczność „importowania” na listę Prawa i Sprawiedliwości osób z innych ugrupowań.

Oświadczamy, że wypowiedzi Pana Marka Milewskiego nie mają żadnego związku z zamierzeniami statutowych władz Prawa i Sprawiedliwości.

 Zarząd Komitetu Prawo i Sprawiedliwość Powiatu Ciechanowskiego