Groził, więc teraz jemu grozi… więzienie

Do dwóch lat więzienia grozi 32-latkowi, który groził trojgu mieszkańcom Ciechanowa. Póki co dostał policyjny dozór oraz zakaz zbliżania się i komunikowania z pokrzywdzonymi.

    – W miniony czwartek (11 maja) policjanci zostali powiadomieni, że 32-letniNa wniosek policji, prokurator zdecydował o zastosowaniu wobec niego środka zapobiegawczego w postaci dozoru Policji, zakazu zbliżania i kontaktowania się do pokrzywdzonymi. mężczyzna groził partnerowi swojej byłej dziewczyny oraz jego najbliższym – informuje mł. asp. Magda Zarembska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie. – Sprawą natychmiast zajęli się ciechanowscy policjanci. Już następnego dnia funkcjonariusze zatrzymali 32-latka i doprowadzili go do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzut kierowania gróźb karalnych, które jest zagrożone karą do dóch lat pozbawienia wolności

    Na wniosek policji, prokurator zdecydował o zastosowaniu wobec 32-latka środka zapobiegawczego w postaci dozoru Policji, zakazu zbliżania i kontaktowania się do pokrzywdzonymi.

    red