Kolizja za mostem, ślisko w poniedziałek

Mercedes w opla, opel w kia – i w ten oto sposób w sobotnie przedpołudnie doszło do karambolu na ul. 3. Maja w Ciechanowie – tuż za mostem.

Kolizja na kilkadziesiąt minut wyłączyła z ruch pas jezdni w kierunku wiaduktu oraz ulic Tatarskiej i Sienkiewicza. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Kierowca mercedesa dostał mandat.

[yframe url=’http://www.youtube.com/watch?v=8Yv1H-eC3KY’]

W ostatni weekend na drogach powiatu ciechanowskiego doszło w sumie do pięciu kolizji. Bardzo niebezpiecznie było na drogach w poniedziałek rano – nawierzchnie były bardo śliskie. Do stłuczki doszło m.in. na ul. Broniewskiego w Ciechanowie, a w Łopacinie – na drodze Ojrzeń – Gąsocin w rowie dachował opel astra.

astra

fot. Archiwum KP PSP w Ciechanowie

Jak ustalili wstępnie strażacy – przyczyną wypadku było nie dostosowanie prędkości do panujących warunków. Na szczęście kierowca auta wydostał się na zewnątrz o własnych siłach.

Strażacy ostrzegają: niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze…… nie zawsze kończy się szczęśliwie. Pamiętajmy, ze tylko stosując się do przepisów ruchu drogowego oraz zachowując szczególną ostrożność można uniknąć wypadków i kolizji.