Małe dziecko w rozbitym aucie

Czteromiesięczne dziecko na obserwacji w ciechanowskim szpitalu po groźnie wyglądającym wypadku w powiecie mławskim.

– Trwają czynności mławskiej policji w sprawie zdarzenia drogowego, w którym ranna została kierująca mazdą mieszkanka powiatu mławskiego. W samochodzie podróżowało czteromiesięczne dziecko – informuje asp. sztab. Anna Pawłowska z Komendy Powiatowej Policji w Mławie.

Wypadek miał miejsce wczoraj (3 marca) rano na drodze Dunaj-Strzałkowo. W pobliżu wsi Dunaj kierująca mazdą, 19-letnia  mieszkanka powiatu  mławskiego, jadąc w kierunku Strzałkowa, tuż za miejscowością Dunaj, zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w rosnące na poboczu drzewo. – W samochodzie znajdowali się pasażerowie, 19-letni mężczyzna oraz czteromiesięczne niemowlę. Ranna w zdarzeniu została kierująca mazdą. Kobieta została przetransportowana do szpitala w Ciechanowie. Do SP ZOZ w Ciechanowie przewieziono także na obserwację dziecko. Kierująca mazdą była trzeźwa – relacjonuje asp. sztab. Anna Pawłowska.

Policja apeluje o ostrożność – chwila nieuwagi, złe samopoczucie, zmęczenie i rozkojarzenie za kierownicą mogą się zakończyć tragedią. – Warto o tym pamiętać, zanim zdecydujemy się ruszyć w drogę. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo na drodze zależy od każdego z nas – apeluje asp. sztab. Anna Pawłowska

Fot. KPP Mława