Mława. Ciężko ranny w nogi w wypadku przy pracy

Mławska Policja ustala okoliczności wypadku przy pracy, do którego doszło w jednej z tamtejszych firm, w której składowany jest złom. 47-letni pracownik doznał poważnych obrażeń obu nóg. Został przewieziony do szpitala w Działdowie.

Ranny mężczyzna był pod wpływem alkoholu. W związku z wypadkiem, policjanci zatrzymali 51-letniego pracownika firmy. W momencie zatrzymania miał w organizmie ponad 2,7 promila alkoholu.   

– Do zdarzenia doszło wczoraj, chwilę po godzinie 16, w Mławie na terenie zakładu, gdzie składowany jest złom. Pierwszy na miejscu zdarzenia był patrol prewencji, policjanci udzielali poszkodowanemu pomocy przed przyjazdem załogi karetki pogotowia. Jak wynika z ustaleń na miejscu wypadku, 47-letni mieszkaniec Mławy wszedł na platformę prasy do zgniatania złomu i doznał poważnych obrażeń obu nóg. Obsługujący prasę, 51-letni pracownik, po wypadku uciekł z miejsca zdarzenia. Został zatrzymany przez interweniujących policjantów. W organizmie miał ponad 2,7 promila alkoholu. Został osadzony w policyjnym areszcie. Ciężko ranny 47-latek został przewieziony do szpitala w Działdowie. W momencie wypadku był pod wpływem alkoholu.  Trwają szczegółowe ustalenia mławskiej Policji – informuje asp. szt. Anna Pawłowska z Komendy Powiatowej Policji w Mławie.

red