Niebezpiecznie na mławskich ulicach

Dwa wypadki, dwie osoby poszkodowane – ostatni poniedziałek (10 czerwca) nie należał do najbezpieczniejszych na mławskich ulicach.

Najpierw ok. 13. na ul. Szpitalnej zderzyły się nissan micra i suzuki alto. – Z wstępnych ustaleń wynika, że kierująca micrą 73-letnia mieszkanka Mławy wyjeżdżając z ulicy Szpitalnej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu ulicą Dobrską suzuki, kierowanemu przez 29-letniego mławianina – relacjonuje mł. asp. Aneta Prusik z Komendy Powiatowej Policji w Mławie. – W wyniku zderzenia pojazdów mężczyzna doznał urazu kręgosłupa. Kobieta po przeprowadzonych badaniach w szpitalu została zwolniona do domu. Oboje byli trzeźwi.

Wieczorem (ok. 20.30) na ul. Warszawskiej zderzyły się ford mondeo i audi A3. – Jak wynika z wstępnych ustaleń kierujący fordem 64 – letni mieszkaniec Mławy, wykonując manewr zawracania, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu w tym samym kierunku audi A3 kierowanemu przez 18-letniego mieszkańca Mławy – informuje mł. asp. Aneta Prusik. – W wyniku zderzenia pasażerka forda doznała złamania prawej ręki. Kierowca audi po przeprowadzonych badaniach został zwolniony do domu.

W obydwu przypadkach trwają czynności policji.

Fot. KPP Mława