Niedzielne wypadki drogowe

Do dwóch wypadków drogowych byli wzywani w minioną niedzielę (12 stycznia) strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Ciechanowie. Trzy osoby trafiły na oddział ratunkowy Szpitala w Ciechanowie.

Ok. 3. w nocy na ul. Sienkiewicza w Ciechanowie toyota yaris uderzyła w słup energetyczny. Obecni na miejscu zdarzenia świadkowie poinformowali kierującego działaniami ratowniczymi, że pojazdem podróżowało pięć osób. – Z pojazdu na ulicę wyciekły płyny eksploatacyjne. Uszkodzeniu uległ słup energetyczny, linia nie została zerwana. Jedna osoba była zakleszczona w pojeździe – strażacy użyli sprzętu hydraulicznego by ją ewakuować. Po badaniach dwie osoby zostały zabrane do SOR w Ciechanowie. W działaniach trwających 1 godz. 19 min udział brały dwa zastępy straży pożarnej – relacjonuje oficer prasowy KP PSP w Ciechanowie mł. asp. Damian Kołpaczyński.

Tego samego dnia przed godz. 5 rano w Ojrzeniu wpadł do rowu i dachował peugeot 106. Kierowca trafił do szpitala. Akcja ratownicza z udziałem OSP Ojrzeń i JRG Ciechanów trwałą godzinę i 46 minut.