Odszedł na wieczną służbę

W czwartek (18 sierpnia) odbędzie się pogrzeb kpt. w stanie spoczynku Jarosława Kowalskiego – wieloletniego funkcjonariusza Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ciechanowie.

Ś.p. Jarosław Kowalski zmarł 13 sierpnia, miał 62 lata. – Służbę w ochronie przeciwpożarowej rozpoczął 1 lipca 1989 roku na stanowisku przodownika roty. W kolejnych latach awansował na wyższe stanowiska służbowe. Od 1994 r. pełnił służbę w Powiatowym  Stanowisku Kierowania w Komendzie Powiatowej PSP w Ciechanowie. Służbę w Państwowej Straży Pożarnej pełnił do 25 lutego 2015 r. Wielokrotnie odznaczany za działalność zawodową i społeczną m. in. Złotym Medalem za Długoletnią Służbę, Brązową odznaką „Zasłużony dla ochrony przeciwpożarowej” i Złotym medalem „Za Zasługi dla Pożarnictwa” – informuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Ciechanowie.

Nabożeństwo żałobne odbędzie się jutro o godz. 11. w Domu Pogrzebowym CALVARIA przy ul. Gostkowskiej 69 w Ciechanowie, po którym nastąpi wyprowadzenie na Cmentarz Parafialny w Malużynie. Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się o godz. 10.15 modlitwą różańcową.

red

Fot. KP PSP Ciechanów