Pijany uszkodził w Ciechanowie co najmniej sześć aut

Uszkodził sześć samochodów, ale policjanci nie wykluczają, że może mieć ich na sumieniu więcej. Nietrzeźwy 24-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego przyjechał do Ciechanowa na „gościnne występy” w weekend.

– Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę w Ciechanowie przy ul. Witosa. Policjanci pełniący służbę na terenie miasta po północy otrzymali informację, że młody mężczyzna dewastuje zaparkowane pojazdy. Chwilę po zgłoszeniu funkcjonariusze na gorącym uczynku zatrzymali 24-letniego mieszkańca powiatu ciechanowskiego. Mężczyzna w chwili zatrzymania był pijany. Jak się okazało 24-latek nietrzeźwy przyjechał do Ciechanowa samochodem – informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie kom. Jolanta Bym. – Policjanci ustalili, że 24-latek uszkodził sześć pojazdów w tym również swój, jednak nie wykluczone, że poszkodowanych jest więcej.

24-letni mężczyzna po wytrzeźwieniu został przesłuchany oraz usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia oraz kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Teraz odpowie przed sądem.

red