Policja szuka sprawcy potrącenia dziewczynki w Goryszach

– Ciechanowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj (26 marca) w miejscowości Gorysze. Około godz. 18.45 potrącona została tam 12-latka. Dziewczynka z obrażeniami ciała trafiła do szpitala, natomiast kierowca pojazdu odjechał z miejsca. Świadkowie tego zdarzenia proszeni są o kontakt z funkcjonariuszami ciechanowskiej komendy osobiście lub pod numerem telefonu 47 703 12 00 – informuje asp. Magda Zarembska, oficer prasowy komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie.

Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci wstępnie ustalili, że kierujący białym samochodem, najprawdopodobniej dostawczym lub małym busem potrącił 12-letnią dziewczynkę. Następnie uderzył w citroena i odjechał w kierunku Ciechanowa.

Policjanci proszą o kontakt wszystkich, którzy podróżowali drogą Ciechanów – Chotum lub mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do wyjaśnienia okoliczności wypadku, a przede wszystkim ustalenia uczestnika zdarzenia, który zbiegł z miejsca. – Świadkowie proszeni są o zgłaszanie się do Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie osobiście lub pod numerem telefonu 47 703 12 00 (całodobowo) – prosi asp. Magda Zarembska.

O wypadku pisaliśmy tutaj: https://www.ciechtivi.pl/zdarzenie-w-goryszach-nastolatka-w-szpitalu/

red