Zdarzenie w Goryszach. Nastolatka w szpitalu

Zdarzenie drogowe miało miejsce dzisiaj (wtorek, 26 marca) wieczorem. Czytelnik poinformował nas o karetce pogotowia pędzącej na sygnale ciechanowską ulicą Kwiatową, w kierunku Gorysz.

– Około godzony 19.00 w miejscowości Gorysze doszło do zdarzenia drogowego. Do szpitala została przewieziona 13-letnia dziewczynka, która poruszała się na rolkach. Na chwilę obecną nie wiadomo czy została potrącona czy sama się przewróciła – relacjonowała nam na gorąco asp. Magda Zarembska z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie. – Z relacji kierującego citroenem, który jechał od strony Ciechanowa w kierunku Woli Pawłowskiej wynika, że NN kierujący pojazdem uderzył w jego pojazd, a następnie odjechał z miejsca. Trwają czynności Policji. Okoliczności zdarzenia są ustalane.

red

Jeden komentarz

  1. Na drodze Ciechanów Wola Pawłowska jest niezbędna ścieżka rowerowa, wielokrotnie dochodziło do wypadków na tym odcinku gdyż jest tu duży ruch, to droga dojazdowa do wysypiska śmieci, na strzelnicę. Brakuje pobocza, droga nie jest oświetlona a do tego wąska. Korzystanie z tej drogi jest bardzo niebezpieczne dla pieszych, rowerzystów czy rolkarzy.

Comments are closed.